Výška: 170 cm.....Počáteční váha: 67 kg.....Aktuální váha: 64,9 kg.....Cíl: 59 kg.....Sen: 55 kg

Srpen 2012

Vidím brzký návrat k blogu :P

23. srpna 2012 v 16:53 | Amanda :*
Já to bez vás prostě nezvládnu. Strašně mi všechny chybíte :( Říkala sem si, že to bude trochu uleva, když nebudu muset psát na blog co všechno sem jedla, co sem cvičila.. no prvně to bylo super. Ale teď? Chybí mi to :( v jídle se nekontroluju, jídelníčky si nikam nepíšu a prostě mě to moje "hubnutí" bez vás nebaví. Takže až budu mít trošku času, tak se k blogu vrátím a budu opět přispívat každej :) Prostě ve vás mám tu největší podporu! :) Dejte mi ještě chvilku a všechno bude zase jako dřív :P (Jen ta moje váha nebude jako dřív :D ale to napravím! :)))

Nový začátek, nová motivace, nová kapitola života

15. srpna 2012 v 10:27 | Amanda :*
Ahoj holky :)
Vím, že sem dlouho nic nepřidala a dlouho asi nic nepřidám, ale dám Vám o sobě aspoň vědět :) Vaše blogy si téměř každý den čtu a koukám, jak Vám to jde :) ikdyž nezanechávám komentáře, stále na Vás myslím a držím palce :)
Já jsem skoro za ten měsíc prožila celkem peklo. Nic pro mě nebylo lehké. Většina věcí se mi zhroutila, byla sem na tom špatně i zdravotně a tak se moje váha díky tomu všemu stresu vrátila. Ano, mám opět 67 kg. Chvíli mi trvalo, než sem si uvědomila, co vlastně chci. Potřebovala sem si odpočinout od okolí a na chvíli si dala od všech klídek. Teď jsem se vším smířená a vím, co chci! Ano, pustím se opět do hubnutí. Chci, aby se to stalo koníčkem, životním stylem. Chci, aby to bylo napořád :) Sem odhodlaná do toho jít naplno a chci dojít ke svému cíli. Možná se k blogu vrátím, protože jste mi byli oporou a díky vám to šlo líp.. uvidíme :) Našla sem obrovskou motivaci. A víte co? Nejdůležitější je naučit se mít ráda své tělo. Já sem si prostě stoupla před zrcadlo a strašně dlouho se prolížela. Naplánovala sem si reálný cíl. Takže teď můžu říct - hurá do toho. Nová etapa mého života se právě otevřela.. všechno to špatné, co jsem si prožila nechám za sebou a začnu nanovo :)))