Výška: 170 cm.....Počáteční váha: 67 kg.....Aktuální váha: 64,9 kg.....Cíl: 59 kg.....Sen: 55 kg

Kde začít?

6. června 2012 v 22:55 | Amanda :*
Vůbec nevím, jak mám začít.. těch začátků zde bylo nespočet. Nejdéle sem to vydržela dva měsíce a shodila sem něco kolem 5 kil. Ale potom? Potom to byly pouze týdny, dny.. ale teď chci vážně začít pořádně.
Nevím, jak se mám dokopat k tomu, abych šla cvičit nebo si zaběhat. Přijdu domů ze školy a první věc, kterou udělám je ta, že si sednu do pokoje na postel a zapnu notebook. U něj zůstávám celý den. I když si hledám videa a články o cvičení, nikdy se k tomu nedostanu. Chtěla bych cvičit, ale já sem prostě líná. Dobře, sem tam se překonám a třeba 30 minut cvičím. Ale jak dlouho mi to vydrží? Maximálně tři dny.
Vymlouvám se na to, že nemám čas. Ale čas se vždycky najde, a já to vím. Těch 30-40 minut denně nezabije nikoho. Zvládli se k tomu dokopat i jiný a línější, proč ne já?
Musím si stanovit nějaké cíle a najít pořádnou motivaci.
Potřebuji chvíli klid a nechat si projít vše hlavou. Musím zjistit, kde začít a dát si reálný cíl. Nechci vážit 50 kg. Vím, že to pro mě není možný, ale ani bych to nechtěla. Můj sen je dostat se pod těch 60 kg. Pak už bych se to snažila pouze udržet. Já vím, že nejde jenom o váhu.. jde o posílení a vyrýsování svalů. No uvidíme, kam se dokopu.
Věřím si. Chci se změnit. Změním se.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama